2026. május 5-én második alkalommal rendeztük meg iskolánk Roma-napját. Tanulóink és tanáraink megnyitó műsora után színes programok várták a gyerekeket: vályogvetés, fából medál készítés, roma táncház, daltanulás, népi játszótér, vakarósütés, beszélgetés Szegedi Dezső roma származású színművésszel, közös ebéd az iskola udvarán. Valamennyien nagyon jól éreztük magunkat.![]()
Köszönjük szépen a Felsőzsolcai Roma Nemzetiségi Önkormányzat támogatását, amellyel hozzájárultak rendezvényünk sikeres megrendezéséhez!
